tapudayım
Gaziosmanpaşa Tapu Müdürlüğü Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:10-12 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Gaziosmanpaşa Tapu Müdürlüğü

Gaziosmanpaşa Tapu Müdürlüğü, online randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, iletişim bilgileri gibi tapu müdürlüğü hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Online randevu için Gaziosmanpaşa Tapu Müdürlüğü Randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.


Hemen Tapu İlanları

Bu bölümnde Gaziosmanpaşa ilçe sınırlarında yer alan popüler ilanları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın #HemenTapu ilanları satışa hazır olup hemen tapu yapabileceğiniz statüye sahiptir. Daha fazla ilan için www.kuler.com.tr

Plevne Konutları'nda 1+1 Satılık Daire

Fevziçakmak Mevlana mahallesinde, Plevne Konutları'nda 1+1 daire planında olup net 48m2 büyüklüğünde, Güvenlikli sitede bulunan daire, açık-kapalı yüzme havuzu, spor, fitness ve sauna gibi pek çok sosyal özelliğe sahiptir.

Gülçin Kement
0544 107 09 12

Merhaba ben Merve Gürsoy, Gaziosmanpaşa ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Merve Gürsoy
Merve Gürsoy
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gülpınar Sami, Gaziosmanpaşa ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gülpınar Sami
Gülpınar Sami
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Semra Özdemir, Gaziosmanpaşa ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Semra Özdemir
Semra Özdemir
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gülçin Kement, Gaziosmanpaşa ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gülçin Kement
Gülçin Kement
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Sami Vadet, Gaziosmanpaşa ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Sami Vadet
Sami Vadet
Gayrimenkul Danışmanı
joxBox

#Hementapu ilanlarının
e-postanıza gelmesini ister misiniz?

joxBox