tapudayım
Pendik Tapu Müdürlüğü Pendik, İstanbul

Doğu Mah. İnce Sok. No:12 Kat:3 Pendik / İstanbul

Pendik Tapu Müdürlüğü

Pendik Tapu Müdürlüğü, online randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, iletişim bilgileri gibi tapu müdürlüğü hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Online randevu için Pendik Tapu Müdürlüğü Randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.


Hemen Tapu İlanları

Bu bölümnde Pendik ilçe sınırlarında yer alan popüler ilanları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın #HemenTapu ilanları satışa hazır olup hemen tapu yapabileceğiniz statüye sahiptir. Daha fazla ilan için www.kuler.com.tr

Pendik Yayalar Onur 134 Sitesi'nde 3+1 Satılık Daire

Pendik Sülüntepe Mahallesi'nde, 3+1 daire planında olup brüt 100 net 90m2 büyüklüğünde, Onur 134 Sitesi'nde bulunan ara kat daire, sitenin en geniş tip dairelerindendir. Açık-kapalı otopark ve 7/24 güvenlik gibi imkan ve olanaklara sahiptir.

Gülpınar Sami
0536 453 05 06

Merhaba ben Sami Vadet, Pendik ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Sami Vadet
Sami Vadet
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gül Pınar, Pendik ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gül Pınar
Gül Pınar
Gayrimenkul Danışmanı
joxBox

#Hementapu ilanlarının
e-postanıza gelmesini ister misiniz?

joxBox