tapudayım
Kağıthane Tapu Müdürlüğü Kağıthane, İstanbul

Merkez Mah. Burcu Sk. No:7 Kağıthane / İstanbul

Kağıthane Tapu Müdürlüğü

Kağıthane Tapu Müdürlüğü, online randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, iletişim bilgileri gibi tapu müdürlüğü hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Online randevu için Kağıthane Tapu Müdürlüğü Randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.


Hemen Tapu İlanları

Bu bölümnde Kağıthane ilçe sınırlarında yer alan popüler ilanları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın #HemenTapu ilanları satışa hazır olup hemen tapu yapabileceğiniz statüye sahiptir. Daha fazla ilan için www.kuler.com.tr

Kağıthane Gürsel 2.5+1 Satılık Eşyalı Dubleks Daire

Kağıthane Gürsel mahallesinde, 2.5+1 daire planında olup net 115m2 büyüklüğünde, Özel olarak dekore edilmiş dubleks daire eşyalı şekilde satılmaktadır.

M. Sami Vadet
0536 453 04 03
Deha Plus 4.Levent'de 2+1 Satılık Residence

Kağıthane Sultan Selim mahallesinde, Deha Plus 4.Levent projesinde, 2+1 daire planında olup brüt 120 net 75m2 büyüklüğündedir. Tüm toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde olan güvenlikli rezidans kapalı otoparka sahiptir.

Merve Gürsoy
0553 478 85 82

Merhaba ben Gülpınar Sami, Kağıthane ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gülpınar Sami
Gülpınar Sami
Gayrimenkul Danışmanı
joxBox

#Hementapu ilanlarının
e-postanıza gelmesini ister misiniz?

joxBox