tapudayım
Sarıyer Tapu Müdürlüğü Sarıyer, İstanbul

Ferahevler Mah. Muhtar Cad. No:2 Sarıyer / İstanbul

Sarıyer Tapu Müdürlüğü

Sarıyer Tapu Müdürlüğü, online randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, iletişim bilgileri gibi tapu müdürlüğü hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Online randevu için Sarıyer Tapu Müdürlüğü Randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.


Hemen Tapu İlanları

Bu bölümnde Sarıyer ilçe sınırlarında yer alan popüler ilanları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın #HemenTapu ilanları satışa hazır olup hemen tapu yapabileceğiniz statüye sahiptir. Daha fazla ilan için www.kuler.com.tr

Sarıyer Yeniköy'de Müstakil Bahçeli 2+1 Satılık Daire

Sarıyer Yeniköy Mahallesi'nde, 2+1 daire planında olup brüt 160 net 140m2 büyüklüğünde, Türk Bostanı sokakta bulunan daire müstakil bahçeli olup özel otoparka sahiptir. Yeniköy sahile 500 metre mesafede olan daire hemen taşınmaya uygundur.

M. Sami Vadet
0536 453 04 03
Sarıyer Ayazağa’da Krediye Uygun 3+1 Satılık Daire

Sarıyer Ayazağa Esin Sitesi'nde, 3+1 daire planında olup brüt 160 net 145m2 büyüklüğünde, Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü 550, Bilkent Üniversitesi Ayazağa Kampüsüne 600 metre mesafededir.

M. Sami Vadet
0536 453 04 03

Merhaba ben Sami Vadet, Sarıyer ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Sami Vadet
Sami Vadet
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gül Pınar, Sarıyer ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gül Pınar
Gül Pınar
Gayrimenkul Danışmanı
joxBox

#Hementapu ilanlarının
e-postanıza gelmesini ister misiniz?

joxBox