Kağıthane Kartal Tapu Müdürlüğü
tapudayım
Kartal Tapu Müdürlüğü Kartal, İstanbul

Karlıktepe Mah. Spor Cad. No:17 Kat:1 Kartal / İstanbul

Kartal Tapu Müdürlüğü

Kartal Tapu Müdürlüğü, online randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, iletişim bilgileri gibi tapu müdürlüğü hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Online randevu için Kartal Tapu Müdürlüğü Randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.


Hemen Tapu İlanları

Bu bölümnde Kartal ilçe sınırlarında yer alan popüler ilanları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın #HemenTapu ilanları satışa hazır olup hemen tapu yapabileceğiniz statüye sahiptir. Daha fazla ilan için www.kuler.com.tr

Kartal İstmarina'da Deniz Manzaralı 2+1 Satılık Residence

Kartal İSTMarina projesinde, 2+1 daire planında olup brüt 148 net 78m2 büyüklüğündedir. Deniz manzaralı olan daire boş olup, hemen taşınmaya uygundur.

M. Sami Vadet
0536 453 04 03

Merhaba ben Sami Vadet, Kartal ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Sami Vadet
Sami Vadet
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Semra Özdemir, Kartal ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Semra Özdemir
Semra Özdemir
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gülçin Kement, Kartal ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gülçin Kement
Gülçin Kement
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Merve Gürsoy, Kartal ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Merve Gürsoy
Merve Gürsoy
Gayrimenkul Danışmanı

Merhaba ben Gülpınar Sami, Kartal ilçesinde satılık veya kiralık gayrimenkulünüzün pazarlamasını güvenle sağlayabilirim. Bölge uzmanı olarak bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanızı istiyorum.

Gülpınar Sami
Gülpınar Sami
Gayrimenkul Danışmanı
joxBox

#Hementapu ilanlarının
e-postanıza gelmesini ister misiniz?

joxBox